خدمات

دستگاه گیوتین

دستگاه برشی گیوتین دومین نسل از برش هیدرولیکی است که یک ورق ورق را با حرکت یکنواخت خطی با یک تیغه نسبت به تیغه دیگر برش می دهد.
این ماشین به طور گسترده ای در زمینه حمل و نقل هوایی، صنایع سبک، متالورژی، شیمیایی، ساخت و ساز، کشتی سازی، خودرو، برق، لوازم الکتریکی، دکوراسیون و دیگر صنایع به منظور ارائه ماشین آلات ویژه و تجهیزات کامل مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه برش گیوتین بر پایه ساختار جوش ورق فولادی، بدنه با استفاده از تجزیه و تحلیل عناصر محدود و طراحی طراحی شده است. تسکین استرس ارتعاش از استرس داخلی، به طوری که بدن دستگاه پایدار و قابل اعتماد است.
با استفاده از سه ردیف رول راهنمای می تواند شکاف پشتیبانی را از بین ببرد و دقت برش را افزایش دهد.
زاویه برش را می توان در یک محدوده مشخص تنظیم کرد، که می تواند تغییر شکل برش ورق فلز را کاهش دهد و می تواند ورق فلزی بسیار ضخیم را برش دهد.
پلاگین در سیستم هیدرولیک می تواند دمای روغن را کند کند به آرامی در عین حال باعث افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد ایمنی دستگاه است.


این دستگاه ممکن است دارای پایه است، کمتر به صورت دستی استفاده می شود، یا به صورت مکانیکی یا هیدرولیکی.
این کار با ابتدای کار با مواد مخدر کار می کند. یک تیغه متحرک سپس در سراسر یک تیغه ثابت برای برش مواد.
برای برش های بزرگتر، تیغه متحرک ممکن است بر روی یک زاویه یا “تکاندهنده” تنظیم شود تا مواد را به طور مداوم از یک طرف به سمت دیگر برش دهد؛ این زاویه به عنوان زاویه برشی نامیده می شود. تنظیم تیغه در یک زاویه، مقدار نیروی مورد نیاز را کاهش می دهد، اما سکته را افزایش می دهد. زاویه برش 5 درجه، نیروی حدود 20٪ را کاهش می دهد. مقدار مصرف انرژی هنوز هم یکسان است.
تیغه متحرک نیز می تواند 0.5 تا 2.5 درجه باشد، که زاویه ی بارگیری نامیده می شود، به منظور جلوگیری از افتادن مواد بین تیغه ها. با این حال، چاق کردن تیغه بر روی سطح لبه تاثیر می گذارد. دستگاه شامل یک جدول برش، دستگاه نگه دارنده کار، تیغه های بالا و پایین و یک دستگاه سنجنده است. جدول برش بخشی از ماشین آلات است که قطعه کار بر روی در حالی که برش استوار است.
دستگاه نگهدارنده کار برای نگهداشتن قطعه کار در محل و نگه داشتن آن از حرکت و یا لرزش در حالی که تحت فشار است. تیغه های بالایی و پایین تر، قطعه ای از ماشین آلات است که در واقع برش را انجام می دهد، در حالی که دستگاه سنجش برای اطمینان از اینکه قطعه کار برش قرار می گیرد، جایی که قرار است قرار گیرد.
طراحی ابزارهای مطبوعات سازمانی است. لبه تیز، قدرت و دوام ایده آل است، اما لبه تیز بسیار قوی و با دوام نیست، بنابراین تیغه ها برای کارهای فلزی به جای لبه های چاقو به صورت مربع لبه هستند. مواد اولیه معمولی شامل آلومینیوم، برنج، برنز و فولاد خفیف به علت رتبه بندی برشی قابل توجهی هستند. فولاد ضد زنگ اغلب به علت تمایل به کار سخت شدن آن، اغلب آسیب ندیده است.
سایر امکانات هندسی شامل برش مربعی، برش زاویه، برش کراوات و برش نوار است. همه اینها دارای بسیاری از کاربردهای مختلف هستند و همه آنها به طور مرتب در زمینه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *